OGRODY ZIMOWE, OKIENNICE, OKNA

tel.: 517 308 650

O firmie

Producent okien, drzwi i okiennic - Lattari Aluminium > O firmie

Producent okiennic i okien Lattari Aluminium

Jesteśmy producentem okien i okiennic z 20 letnim doświadczeniem. Firma „LATTARI” założona została w 1999 roku przez Pana Lelio Lattari, Włocha od wielu lat mieszkającego w Polsce.

Pierwotnie nasza oferta obejmowała stolarkę PCV na profilach Aluplast i Salamander. Z czasem rozszerzyliśmy asortyment o ślusarkę aluminiową na hiszpańskich profilach Cortizo, w tym również okiennice aluminiowe.

Pierwsze produkowane przez nas okiennice aluminiowe pojawiły się w Polsce w 2009 roku, stanowiąc doskonałą alternatywę dla awaryjnych rolet oraz będąc łakomym kąskiem dla szukających nowości i dobrego stylu Polaków. Również atrakcyjność cenowa okiennic powoduje, że niezwykle chętnie rolety zastępowane są jakże gustownymi okiennicami.

Okiennice produkowane są w kilku różnych wersjach: najbardziej atrakcyjne, w 3 stronnej ramie, również łukowe, przesuwne. Oferujemy wypełnienia skrzydeł: z ruchomymi lamelami, z lamelami osadzonymi na stałe oraz panelami: deskopodobnym i stanowiącym imitację lameli stałej.

Wszystkie nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty

Okiennice aluminiowe stanowią ulubiony produkt naszych klientów, nie tylko ze względu na doskonałą jakość wykonania, szeroką gamę kolorystyczną oraz dostępne warianty umożliwiające otwieranie książkowe i harmonijkowe (różnego rodzaju skrzydła łamane) ale również ze względu na szczególną dbałość o zadowolenie naszych klientów, zarówno na etapie zamówienia, produkcji i montażu.

Wprowadzane na rynek Polski okiennice oparte są na najlepszych i najnowocześniejszych europejskich technologiach, a ich produkcja odbywa się całkowicie na terenie Polski.

Wraz z rozwojem firmy oraz podążając za nowymi trendami w architekturze, w 2016 roku wprowadziliśmy do oferty produkcyjnej ogrody zimowe.

Oferowany przez naszą firmę ogrody oparte są na francuskim systemie Flandria. Jest ona czołowym producentem systemów zabudowy aluminiowej w Europie.

Jesteśmy autoryzowanym producentem zabudów szklanych w systemie Flandria

Ze względu na dużą różnorodność rozwiązań, systemy produkowanych przez nas ogrodów zimowych pozwalają na praktycznie dowolną konfigurację zabudowy szklanej, począwszy od niewielkich oranżerii, poprzez rozbudowę doskonale oświetlonej części mieszkalnej budynków, będących ich integralną częścią, aż po eleganckie restauracje, czy sale bankietowe.

Systemy dachowe

Wykorzystywane przez naszą firmę systemy dachowe pozwalają na konstrukcję różnorodnych świetlików dachowych, doskonale doświetlających wnętrza i nadających im dodatkowej elegancji i wyrafinowania. Niezwykle chętnie wykorzystywane są przez współpracujących z nami architektów, zwłaszcza w nowoczesnych rezydencjach.

Dodatkowo specjalnie kształtowane elementy konstrukcyjne i wykończeniowe oferowanego systemu, ukryte rynny oraz cała gama dostępnych elementów ozdobnych pozwala na zaoferowanie nawet najbardziej wymagającym klientom niezwykle eleganckich i dopracowanych w szczegółach ogrodów zimowych.

Kilkanaście lat doświadczenia oraz systematyczne wdrażanie nowych technologii, sukcesywne zwiększanie i modernizacja systemów profili okiennych, poszerzanie gamy kolorystycznej, a przede wszystkim niezwykła wprost dbałość o każdy szczegół wykonania i wykończenia, zaowocowały podbiciem rynku w Polsce i Europie.

Nasi klienci

Klienci indywidualni, firmy budowlane, biura architektoniczne doceniają niezwykłą jakość oferowanych produktów, zwłaszcza urodę okiennic, a ogromna troska o zadowolenie odbiorcy, podbija serca najbardziej wymagających Polaków.

Produkty „Lattari”, w tym niezwykle popularne okiennice, sprzedawane są obecnie z coraz większym sukcesem, także we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Słowacji oraz Hiszpanii.

Produkty sygnowane marką “Lattari”, stały się synonimem solidności i dobrego smaku, a firma Lattari kwintesencją uczciwości, pracowitości i niespotykanej wręcz dbałości o klienta