OGRODY ZIMOWE, OKIENNICE, OKNA

tel.: 517 308 650

Media o nas

Producent okien, drzwi i okiennic - Lattari Aluminium > Media o nas

Publikacje w mediach:

przekroj

Okna na lata. Wady i zalety okien aluminiowych

Okna aluminiowe stale zyskują na popularności. Okna wykonane z tego materiału są najczęściej wybierane ze względu na ich użytkowe zalety. Świetnie sprawdzą się w projektach budynków użyteczności publicznej jak i w projektach domów. Aluminium ma świetne właściwości – jest materiałem odpornym na rdzę, lekkim, sztywnym i wytrzymałym. Do tego stolarka aluminiowa charakteryzuje się wysoką estetyką

zapoznaj się z publikacją
przekroj

Jak wybrać dobre okiennice?

Okiennice są elementem dekoracyjnym dość popularnym w naszym kraju. Na chwilę zapomniane, na nowo wracają do łask. Ówczesne modele zachwycają nie tylko wyglądem, są wyposażone w nowoczesne technologie zapobiegające korozji i włamaniom. Jakie są zalety takich rozwiązań i jak wybrać dobre okiennice by służyły na lata?

zapoznaj się z publikacją
przekroj

Czym są ogrody zimowe?

Planując zabudowę często marzymy o miejscu przeznaczonym stricte do odpoczynku, podziwiania widoków z ciepłego wnętrza, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Taką możliwość stwarzają coraz to popularniejsze, szklane zabudowy nazywane ogrodami zimowymi. Jak powinna wyglądać konstrukcja takiego ogrodu i jak go urządzić?

zapoznaj się z publikacją
przekroj

Lattari Aluminium – stolarka aluminiowa z włoskim temperamentem

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem jaki został udzielony redaktorom portalu oknonet.pl przez Pana Lelio Lattari. W wywiadzie Pan Lattari opowiada o historii oraz rozwoju firmy.

zapoznaj się z publikacją
przekroj

Ponad trzymetrowe okiennice do willi w Wilanowie od Lattari Aluminium

Wykonanie wysokich na ponad trzy metry okiennic o znacznej szerokości nie należy ani do łatwych, ani standardowych realizacji. Pan Lelio podjął to niezwykle prestiżowe wyzwanie.

zapoznaj się z publikacją