OGRODY ZIMOWE, OKIENNICE, OKNA

tel.: 517 308 650

Opinie klientów

Producent okien, drzwi i okiennic - Lattari Aluminium > Opinie klientów

Prezentujemy listę wszystkich nadesłanych opinii w których nasi klienci dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi firmy Lattari. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do umieszczania swoich ocen.

Dziękujemy!

Opinie naszych klientów:

W temacie ogrody zimowe są perfekcyjni

Podziękowanie

Pragnę złożyć podziękowanie dla firmy PHU Eurosistemi – Lelio Lattari, z siedzibą przy ul. Kopernika 7 w Piasecznie, za wspaniałą współpracę i ogromną fachowość w przedmiocie wykonania zleconego dzieła – ogrodu zimowego.

Zlecając to zadanie budowlane nie miałem zielonego pojęcia na ten temat i miałem ogromne obawy co do możliwości wykonania wymyślonego przeze mnie zadania. Muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałem się z ogromnym zrozumieniem i fachową wiedzą, pełnym doradztwem jakie wykazali pracownicy tej firmy podczas całego procesu, od projektu do wykonania. Firma Lattari wykonała prace terminowo zachowując najwyższe standardy budowlane. Współpraca z pracownikami tej firmy była czystą przyjemnością.

Muszę powiedzieć, że wykonany ogród zimowy stał się pomieszczeniem, w którym spędzamy wiele czasu z rodziną i przyjaciółmi. Na wyróżnienie zasługuje propozycja ogrzewania podłogowego, która zdaje wspaniale egzamin.

Słowem firma godna polecenia, co niniejszym czynię. W temacie ogrody zimowe są perfekcyjni, z ogromnym doświadczeniem.

Szczególne wyrazy wdzięczności i podziękowania kieruję pod adresem Pani Dyrektor Agaty Bajor za wspaniałą współpracę.

 

Z poważaniem
Zbigniew Zyznar

Wrocław, dnia 15.10.2021

 

Zbigniew Zyznar

Kompetentni i odpowiedzialni!

Poszukując wykonawców ciepłego ogrodu zimowego ( także dla jacuzzi ), z pewnymi obawami wybrałem firmę Lattari. Moje wątpliwości rozwiał już pierwszy kontakt telefoniczny z Panią Agata Bajor. Wyjątkowo konkretna i profesjonalna osoba. Pomocna bardzo na etapie projektowym , szczególnie gdy klient (jak ja) nie wie ; jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Montażyści super. Ale prawdziwa klasa firmy ujawniła się przy rozwiązywaniu pewnego problemu technicznego , który pojawił się kilka dni po montażu ( nie zawiniony przez wykonawców ). Podejście właściciela zaskoczyło mnie totalnie.

Pan Lattari wykazał się ogromna ( dziś bardzo rzadko spotykana) odpowiedzialnością i troska. Problem szybko rozwiązano i dzięki tej firmie cieszymy się ciepłym klimatem w ogrzewanej oranżerii i fajnym resetem w jacuzzi. Jesteście super. Wszystkim polecam ta bardzo profesjonalna i przystępna cenowo firmę.

Józef Swierk

Przemyśl

Ogród zimowy w zajeździe Borowik

Z wyrazami uznania i podziękowania wypowiadam się dla Firmy Lattari, zarówno dla właściciela Pana Lattari jak również dla Pani Agaty Bajor, Pana Darka Wydra oraz montażystów Ogrodu Zimowego. Przy realizacji zamówienia odznaczyli się sumiennością i pracowitością.

Pani Agata cierpliwie doradzała i prowadziła negocjacje. Szczególne podziękowanie kieruję do Pana Darka, który z wielkim zaangażowaniem i znajomością sztuki budowlanej zbudował piękny Ogród zimowy.

Bardzo nam miło współpracować przy realizacji naszego pomysłu na powiększenie Sali Bankietowej. Bardzo dziękuję za wszystkie detale, które tworzą piękne uwieńczenie wspaniałej budowli.

Szczerze polecam Firmę Lattari jako wykonawcę Ogrodu Zimowego.

Galeria z tej realizacji

Elżbieta Hryniewska

Zajazd Borowik

Piękne okiennice

Wspólnie z żoną postanowiliśmy udekorować nasz mały domek, okiennice nadawały się do tego idealnie. Odstraszała nas tylko cena:)

Po wybadaniu rynku zdecydowaliśmy się na zakup okiennic w firmie Lattari. To był bardzo dobry wybór! Okiennice wykonano z trwałego aluminium. Prezentują się pięknie i są bardzo funkcjonalne.

Ogromnym plusem okazała się także cena – oferta firmy jest bezkonkurencyjna (zakup + usługa montażowa). Plus dla przesympatycznego customer service:) Pani Agata i Pan Lelio to bardzo miłe i konkretne osoby.

Kolejny plus dla zgranej ekipy montażowej. Panowie bardzo się starają! Chyba pierwszy raz w życiu nie słyszałem żadnych wulgaryzmów w trakcie pracy. Polecam.

Konrad

Było mi bardzo miło z Państwem współpracować

Szanowna Pani,

bardzo dziękuje za wspaniale wykonane okiennice.

Gratuluje Państwu: szczerości, serdeczności w obsłudze, kompetencji, terminowości, najwyższego wskaźnika jakości do ceny. Wszystkie epitety właśnie w takiej kolejności.

Teraz wszystko zamyka się w całość i okiennice są one dodatkowym elementem zdobiącym.

Dopasowanie wszystkich uszczelek, wykonanie profili bardzo dobrze świadczy o Państwa produkcie.

Było mi bardzo miło z Państwem współpracować i jestem przekonany, że to nie koniec tego dobrego 🙂

Mam dużo znajomych, którym się okiennice podobają i zastanawiają się nad kupnem. Jedni chcą podobne do naszych, inni przesuwane. Sadzę, że pojawią się od nich zapytania.

Galeria z realizacji

Dariusz Kępka

Chodzież

Okiennice, okna i drzwi

W firmie Lattari zamówiłem do Jantarowego Dworku w Jantarze koło Stegny wykonanie drzwi, okien i okiennic.Jestem bardzo zadowolony zarówno z wyjątkowej obsługi przez pana Lattariego oraz jego montażystów. Powierzone wykonaniu towary są najwyższej jakości i zadowoliły zarówno moją żonę jak i mnie.

Serdecznie dziękuję za miłą obsługę i świetnie wykonane produkty.

Andrzej Jarosz

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Współpraca z firmą Lattari to prawdziwa przyjemność. Moja, z wielu życiowych powodów była wyjątkowo długodystansowa.

Na przestrzeni czterech lat p. Agata Bajor, która jest pierwszym i podstawowym, według mnie, atutem firmy zawsze z ogromną cierpliwością i profesjonalizmem tłumaczyła, wyceniała, doradzała; od szczegółów technicznych po estetyczne sugestie. Potem do ostatniego momentu czuwała, aby wszystko było jak należy. Bardzo za to dziękuję.

Gratulacje za takiego pracownika do pierwszego kontaktu z klientem. Montażyści bez zastrzeżeń, kulturalni, profesjonalni, bez śladu. Same okiennice: REWELACJA.

Przepiękne, dodały wiele uroku budynkowi, chronią przed upałem i zaciemniają na tyle skutecznie, że podarowały nam ponad godzinę snu więcej naszego malucha. Cieszymy się nimi jak dzieci. Jedyny mały zgrzyt to Pani w biurze w Piasecznie, która nie wiedziała ile trwa montaż okiennic (czyli na jak długo zarezerwować obecność w domu). Ale to drobiazg przy całej reszcie gdzie klient naprawdę czuje się doceniony i potraktowany poważnie.

Małgorzata

Montaż okiennic

Panowie od montażu byli bardzo profesjonalni i mili.
Jestem bardzo zadowolony.

Jausz Markucki

Dom poza miastem

W firmie Lattari zamówiłam okiennice do domu poza miastem.
Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyjątkowej obsługi przez pana Lattariego, jak i jego pracowników, a także z zamówionych okiennic.
Wysokiej jakości wykonanie oraz estetyczny wygląd okiennic w pełni mnie usatysfakcjonował.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za miły kontakt i świetne produkty.

Teresa Kuran

Doskonała współpraca

Bardzo solidna firma, wyróżniająca się przede wszystkim fachową wiedzą i produktami pierwszej klasy. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanych porad, szybkiego tempa realizacji zamówienia oraz ze świetnej jakości zakupionych okien.

Piotrek