Prezentujemy listę wszystkich nadesłanych opinii w których nasi klienci dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi firmy Lattari. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do umieszczania swoich ocen.

Dziękujemy!

Opinie naszych klientów:

Było mi bardzo miło z Państwem współpracować

Szanowna Pani, Szanowni Państwo,

bardzo dziękuje za wspaniale wykonane okiennice.

Gratuluje Państwu: szczerości, serdeczności w obsłudze, kompetencji, terminowości, najwyższego wskaźnika jakości do ceny. Wszystkie epitety właśnie w takiej kolejności.

Teraz wszystko zamyka się w całość i okiennice są one dodatkowym elementem zdobiącym.

Dopasowanie wszystkich uszczelek, wykonanie profili bardzo dobrze świadczy o Państwa produkcie.

Było mi bardzo miło z Państwem współpracować i jestem przekonany, że to nie koniec tego dobrego :-)

Mam dużo znajomych, którym się okiennice podobają i zastanawiają się nad kupnem. Jedni chcą podobne do naszych, inni przesuwane. Sadzę, że pojawią się od nich zapytania.

Galeria z realizacji

 

 

Dariusz Kępka
Chodzież

Okiennice, okna i drzwi

W firmie Lattari zamówiłem do Jantarowego Dworku w Jantarze koło Stegny wykonanie drzwi, okien i okiennic.Jestem bardzo zadowolony zarówno z wyjątkowej obsługi przez pana Lattariego oraz jego montażystów. Powierzone wykonaniu towary są najwyższej jakości i zadowoliły zarówno moją żonę jak i mnie.

Serdecznie dziękuję za miłą obsługę i świetnie wykonane produkty.

Andrzej Jarosz

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Współpraca z firmą Lattari to prawdziwa przyjemność. Moja, z wielu życiowych powodów była wyjątkowo długodystansowa. Na przestrzeni czterech lat p. Agata Bajor, która jest pierwszym i podstawowym, według mnie, atutem firmy zawsze z ogromną cierpliwością i profesjonalizmem tłumaczyła, wyceniała, doradzała; od szczegółów technicznych po estetyczne sugestie. Potem do ostatniego momentu czuwała, aby wszystko było jak należy. Bardzo za to dziękuję. Gratulacje za takiego pracownika do pierwszego kontaktu z klientem. Montażyści bez zastrzeżeń, kulturalni, profesjonalni, bez śladu. Same okiennice: REWELACJA. Przepiękne, dodały wiele uroku budynkowi, chronią przed upałem i zaciemniają na tyle skutecznie, że podarowały nam ponad godzinę snu więcej naszego malucha. Cieszymy się nimi jak dzieci. Jedyny mały zgrzyt to Pani w biurze w Piasecznie, która nie wiedziała ile trwa montaż okiennic (czyli na jak długo zarezerwować obecność w domu). Ale to drobiazg przy całej reszcie gdzie klient naprawdę czuje się doceniony i potraktowany poważnie.

Małgorzata

MONTAŻ OKIENNIC

Panowie od montażu byli bardzo profesjonalni i mili.
Jestem bardzo zadowolony.

Janusz Markucki

Jausz Markucki

Dom poza miastem

W firmie Lattari zamówiłam okiennice do domu poza miastem.
Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyjątkowej obsługi przez pana Lattariego, jak i jego pracowników, a także z zamówionych okiennic.
Wysokiej jakości wykonanie oraz estetyczny wygląd okiennic w pełni mnie usatysfakcjonował.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za miły kontakt i świetne produkty.

Pozdrawiam,

Teresa Kuran

Teresa Kuran

Doskonała współpraca

Bardzo solidna firma, wyróżniająca się przede wszystkim fachową wiedzą i produktami pierwszej klasy. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanych porad, szybkiego tempa realizacji zamówienia oraz ze świetnej jakości zakupionych okien.

Piotrek

Polecam wszystkim

Bardzo jestem zadowolony z okien oraz okiennic zakupionych w firmie Lattari. Choć realizacja mojego zamówienia nie była błyskawiczna, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości produktów i usług firmy Lattari. Byłem mile zaskoczony fachowym podejściem do klienta oraz tym, że w firmie zawsze odpowiadano na moje pytania telefonicznie bądź meilowo, przed jak i po realizacji mojego zamówienia.

Marcin