OGRODY ZIMOWE, OKIENNICE, OKNA

tel.: 517 308 650

Kompetentni i odpowiedzialni!

Producent okien, drzwi i okiennic - Lattari Aluminium > Opinie klientów > Opinie klientów > Kompetentni i odpowiedzialni!

Kompetentni i odpowiedzialni!

Poszukując wykonawców ciepłego ogrodu zimowego ( także dla jacuzzi ), z pewnymi obawami wybrałem firmę Lattari. Moje wątpliwości rozwiał już pierwszy kontakt telefoniczny z Panią Agata Bajor. Wyjątkowo konkretna i profesjonalna osoba. Pomocna bardzo na etapie projektowym , szczególnie gdy klient (jak ja) nie wie ; jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Montażyści super. Ale prawdziwa klasa firmy ujawniła się przy rozwiązywaniu pewnego problemu technicznego , który pojawił się kilka dni po montażu ( nie zawiniony przez wykonawców ). Podejście właściciela zaskoczyło mnie totalnie.

Pan Lattari wykazał się ogromna ( dziś bardzo rzadko spotykana) odpowiedzialnością i troska. Problem szybko rozwiązano i dzięki tej firmie cieszymy się ciepłym klimatem w ogrzewanej oranżerii i fajnym resetem w jacuzzi. Jesteście super. Wszystkim polecam ta bardzo profesjonalna i przystępna cenowo firmę.