OGRODY ZIMOWE, OKIENNICE, OKNA

tel.: 517 308 650

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Producent okien, drzwi i okiennic - Lattari Aluminium > Opinie klientów > Opinie klientów > Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Współpraca z firmą Lattari to prawdziwa przyjemność. Moja, z wielu życiowych powodów była wyjątkowo długodystansowa.

Na przestrzeni czterech lat p. Agata Bajor, która jest pierwszym i podstawowym, według mnie, atutem firmy zawsze z ogromną cierpliwością i profesjonalizmem tłumaczyła, wyceniała, doradzała; od szczegółów technicznych po estetyczne sugestie. Potem do ostatniego momentu czuwała, aby wszystko było jak należy. Bardzo za to dziękuję.

Gratulacje za takiego pracownika do pierwszego kontaktu z klientem. Montażyści bez zastrzeżeń, kulturalni, profesjonalni, bez śladu. Same okiennice: REWELACJA.

Przepiękne, dodały wiele uroku budynkowi, chronią przed upałem i zaciemniają na tyle skutecznie, że podarowały nam ponad godzinę snu więcej naszego malucha. Cieszymy się nimi jak dzieci. Jedyny mały zgrzyt to Pani w biurze w Piasecznie, która nie wiedziała ile trwa montaż okiennic (czyli na jak długo zarezerwować obecność w domu). Ale to drobiazg przy całej reszcie gdzie klient naprawdę czuje się doceniony i potraktowany poważnie.