OGRODY ZIMOWE, OKIENNICE, OKNA

tel.: 517 308 650

W temacie ogrody zimowe są perfekcyjni

Producent okien, drzwi i okiennic - Lattari Aluminium > Opinie klientów > Opinie klientów > W temacie ogrody zimowe są perfekcyjni

W temacie ogrody zimowe są perfekcyjni

Podziękowanie

Pragnę złożyć podziękowanie dla firmy PHU Eurosistemi – Lelio Lattari, z siedzibą przy ul. Kopernika 7 w Piasecznie, za wspaniałą współpracę i ogromną fachowość w przedmiocie wykonania zleconego dzieła – ogrodu zimowego.

Zlecając to zadanie budowlane nie miałem zielonego pojęcia na ten temat i miałem ogromne obawy co do możliwości wykonania wymyślonego przeze mnie zadania. Muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałem się z ogromnym zrozumieniem i fachową wiedzą, pełnym doradztwem jakie wykazali pracownicy tej firmy podczas całego procesu, od projektu do wykonania. Firma Lattari wykonała prace terminowo zachowując najwyższe standardy budowlane. Współpraca z pracownikami tej firmy była czystą przyjemnością.

Muszę powiedzieć, że wykonany ogród zimowy stał się pomieszczeniem, w którym spędzamy wiele czasu z rodziną i przyjaciółmi. Na wyróżnienie zasługuje propozycja ogrzewania podłogowego, która zdaje wspaniale egzamin.

Słowem firma godna polecenia, co niniejszym czynię. W temacie ogrody zimowe są perfekcyjni, z ogromnym doświadczeniem.

Szczególne wyrazy wdzięczności i podziękowania kieruję pod adresem Pani Dyrektor Agaty Bajor za wspaniałą współpracę.

 

Z poważaniem
Zbigniew Zyznar

Wrocław, dnia 15.10.2021